Pracujeme
s klienty,

kteří chtějí být připraveni na životní změny

Jak postupujeme

Zjistíme, jak chcete žít

Vaše plány a životní sny jsou pro nás stěžejní. Nejedeme slepě podle tabulek, vše přizpůsobíme na míru vám, s ohledem na to, co je pro vás v životě důležité.

Porovnáme vaše
sny s příjmy

Zhodnotíme vaši aktuální finanční situaci. Spojíme ji s plány a sny, které máte a vše porovnáme, propočítáme a zanalyzujeme.

Vytvoříme vám strategii

Po počáteční analýze vstupují do hry naše dlouholeté zkušenosti, znalost trhu a finančních produktů a také strategické myšlení.

Vytvoříme vám finanční plán a strategii, jak prožít zajištěný život, s dostatečnou finanční rezervou, smysluplným nákupem majetku a jeho ochranou, dostatkem financí na všechny menší i větší životní změny. Zkrátka abyste byli v bezpečí, ať se stane cokoliv.

A v neposlední řadě poskytujeme také servis, takže když je potřeba cokoliv upravit nebo změnit, jsme tu vždycky pro vás.

Velké změny,
které nás v životě provází

Nástup do zaměstnání

První vydělané peníze, začátek plnění dětských a mladistvých snů… Buďte oproti svým vrstevníkům o krok napřed a myslete už teď na budoucnost.
Na to, že jednou budete chtít někde bydlet, budete mít rodinu a jednou zestárnete. Na to, že práci nemusíte mít pokaždé, můžete být dlouhodobě nemocní nebo třeba už nebudete schopni svou práci vykonávat. Kolik si máte dávat stranou, abyste se zodpovědně připravili na život? Kolik spořit, kolik dát do pojištění, kolik utratit? Nechte si poradit odborníky, kteří s ohledem na vaše sny a touhy vypočítají, co bude pro vás nejlepší. Zvyšte vaši finanční gramotnost, zjistěte, jak ušetřit peníze či jak a do čeho investovat peníze.

Bydlení

Jedno z nejzásadnějších rozhodnutí života, které se dá naplánovat. Stojí to hodně peněz, na chyby není moc prostoru a budu v tom žít hodně dlouho, protože změna je trochu obtížnější. Když to shrnu, je potřeba důkladná příprava a ta se dá udělat tím, že mi někdo položí spoustu zásadních otázek a případně mi ukáže i řešení, které už existují. Když už vím, jak chci bydlet, tak chci taky vědět scénáře, co mi střechu nad hlavou může ohrozit a jak je eliminovat. Stojí za to strávit několik desítek minut nad tématem, které mě bude stát několik miliónů?

Ochrana majetku

Když už něco mám a vlastním, chci mít jistotu, že ať se stane co se stane, tak o majetek nepřijdu. Majetek může být jen pár desítek tisíc ale i pár desítek miliónů. Jaké jsou ty háčky, abych nebyl jak na trní, ale byl v klidu?

Dítě

Narozením dítěte se mění vaše životní priority, starosti, ale přichází také nová zodpovědnost za nový život, včetně té finanční. Nejen že vás čekají nové výdaje a také úbytek příjmu na straně matky, ale také vše, co vyděláte, budete dělit mezi tři, namísto dvou. Možná budete muset také pořídit větší bydlení či rodinný vůz. Také zřejmě budete přemýšlet o budoucnosti vašeho dítěte, aby mělo na studia, abyste ho do života zajistili. Je toho zkrátka hodně, co se příchodem dítěte do rodiny změní. Zkušený partner ve finanční oblasti se vám bude hodit, abyste neutráceli zbytečně a své finance investovali efektivně.
Získejte přehled o finančních produktech pro děti – např. spoření pro děti, penzijní připojištění pro děti, stavební spoření pro děti, úrazové pojištění pro děti.

Balík peněz

Každý z nás má spoustu cílů a snů, které si chce splnit. Jeden ze společných bodů jsou peníze, abych je mohl zrealizovat. Pokud chci prožít co nejvíc z toho, o čem s ním, je potřeba se nad tím s někým zamyslet, jak to udělat, abych měl hodně peněz. Peněz, které pracují za mě a ne být zadlužený a riskovat ztrátu střechy nad hlavou. Znáte jednoduchá pravidla, jak si užít a nebýt ve stresu z dluhů?

Důchod

Celý život pracujeme, abychom si v důchodu užívali. Za státní peníze to ale moc nepůjde. Navíc vidina, že na důchody v budocnu nebude, je stále zřetelnější. Je proto lepší dávat si v průběhu produktivního života peníze na důchod stranou, abychom nebyli v penzi na státu závislí. Mohli jsme cestovat, užívat si přátel, rodiny, koníčků.
Možností, jak spořit na důchod, je několik, rádi s vámi projdeme vaši situaci a poradíme, který způsob důchodového spoření je pro vás ten nejlepší.

S čím klientům pomáháme

Ovládnout peníze

Mít své peníze pod kontrolou a být bohatší je cíl u každého našeho klienta. Základem je mít správně rozložené rodinné cashflow, tzn. 40 % spotřeba, 30 % náklady spojené s bydlením, 20 % efektivní odkládání peněz a 10 % rezerva.

Kumulovat kapitál

Peníze, které si naši klienti odkládají stranou, mají za úkol zvyšovat svou hodnotu. Naším úkolem je vybrat efektivní způsoby spoření či investování, který pro ně bude dostupný z finančního i časového hlediska v souladu se zhodnocováním. Součástí naší práce je sledování vývoje kapitálového trhu, vyhodnocování přínosu a rizik pro naše klienty a reakce na aktuální dění.

Vybudovat majetek

Pomáháme našim klientům s nákupem nemovitostí, ale samozřejmě i movitých věcí. Dbáme na to, aby se při pořízení jakéhokoliv majetku nezadlužil nesmyslně a myslíme na to, aby tvořil rezervy pro případný výpadek příjmu nebo jiných nenadálých situací.

Ochránit rodinu, majetek a kapitál

Ať s klientem tvoříme či plánujeme cokoliv, vždy je u nás na prvním místě bezpečnost. A to jak jeho samotného, tak i jeho rodiny, majetku a veškerého kapitálu. Proto je součástí finančního plánu, který zákazníkům vytváříme, také krití všech možných rizik a vytváření rezerv pro případ nenadálých událostí a nečekaných změn.

Finanční produkty

Bankovní účet

Vybereme vám takový bankovní účet, který splní vaše potřeby a poskytne dobrý úrok z nastřádaných peněz. Poradíme se srovnáním bankovních účtů na trhu i se založením bankovního účtu.
 

Spoření

Pomůžeme se vám zorientovat v široké nabídce spořících produktů a vybrat takové řešení, které je pro vás nejvýhodnější. Pomůžeme se srovnáním stavebního spoření, ale i s penzijním připojištěním nebo investováním.
 

Hypotéka

Vzít si hypotéku je složitý proces a hlavně závazek na několik desetiletí. Je proto nezbytné, aby vám někdo poradil a celým procesem vás zkušeně provedl.
Ohlídal vaše záda, abyste neprodělali kalhoty, nepřišli v budoucnu o nemovitost a měli na splácení po celou dobu dluhu. Rádi se o to postaráme za vás. Provedeme srovnání hypoték a zajistíme vám nejvýhodnější hypotéku.

Pojištění

Stát se může cokoliv. Přijdete o práci a nebudete moct najít novou, budete dlouhodobě marodit, kvůli úrazu či vážné nemoci nebudete moct pracovat. Nebo vás někdo vykrade, vytopí, vaše nemovitost podlehne požáru či povodni.
Je vždy lepší mít pojištěná rizika než o všechno přijít. Ne každý ale potřebuje všechno, co pojišťovny nabízí. Od toho jsme tu my, abychom vám pojištění sestavili podle vašich potřeb.
Jaké pojištění zprostředkováváme – např. pojištění odpovědnosti, cestovní pojištění, životní pojištění, úrazové pojištění, rizikové pojištění, pojištění auta, havarijní pojištění, pojitění domácnosti, pojištění majetku, neživotní pojištění…

Finanční rezerva

Koronavirus nás naučil dvě věci. Za prvé, že není špatné trochu zpomalit, za druhé, že je důležité mít našetřené peníze, když se něco nečekaného stane.
A to nemusí být jen celosvětová krize, stačí výpadek příjmu nebo zničení majetku a nečekaný nákup nového. Finanční rezerva se zkrátka hodí, tak pojďme ji společně smysluplně tvořit a naučit se, jak si vytvořit finanční rezervu a jak šetřit.
CHCI JÍT A ŽÍT

+420 777 737 857

DOMLUVTE SI SCHŮZKU JEŠTĚ DNES