Naší vizí je pomáhat lidem

žít život, jaký chtějí.

Jsme profesionálové na finanční a majetkové poradenství, které baví jejich práce.

Společný pohled na život i na přístup k práci ve finančnictví svedl naše cesty dohromady a tvoříme tak partu Ready to Go, jejíž cílem je provádět naše zákazníky reálným světem plným očekávaných i nečekaných zvratů.
 
Tak, aby byli na všechny změny připraveni a nezaskočil je žádný nepředvídatelný výkyv. Aby si mohli plnit své sny, žili život podle svého a nežili od výplaty k výplatě se strachem, co bude za měsíc, za 5 let nebo až budou v důchodu.
Jsme otevření jakékoliv nové spolupráci, která nám bude dávat oboustranně smysl. Hledáme do týmu nové kolegy, kteří mají stejné hodnoty, chtějí být hrdiny pro své klienty, jelikož je budou inspirovat, pomáhat jim zlepšit svůj život a nenechají je nikdy ve štychu.
 
Stejně tak hledáme klienty, kterým není lhostejná jejich budoucnost, mají odvahu něco ve svém životě změnit, chtějí rozumět financím a mít je pod kontrolou.

V obou případech jsme tu pro vás a přivítáme
Vás rádi ve své Ready to Go rodině.

To jsme my

Tomáš Hummel
Vystudoval jsem ČVUUT_FEL v Praze. V oboru financí podnikám od roku 2001, absolvoval jsem tisíce obchodních a rozvojových schůzek, a to na obou stranách. Přesto si netroufám tvrdit, že znám z oblasti financí a podnikání všechno. Mám však kolem sebe lidi, kteří vždy doplní to, co neznám nebo neumím.

Baví mě měnit lidem myšlení, chci, aby žili život jaký chtějí, ne jaký jim jiní lajnují.
 
Velmi rád se potkávám s optimisty a rád se vyhýbám pesimistům. Mým velkým koníčkem je potápění se žraloky, kterému se věnuji již přes 15 let.
Radim Křížek
Jsem absolventem Fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice. V oboru jsem od roku 2005. V roce 2017 mi bylo uděleno členství “PROFESSIONALS CLUBU” za kvalitní péči o klienty a profesionální práci v oblasti finančnictví, čehož si velmi cením.
 
Zároveň vím, že bez osobní disciplíny a důslednosti bych takových výsledků nedosáhl. Baví mě vidět, jak si díky mé práci lidé plní své sny.
 
Novou energii pro další práci čerpám nejraději se svou rodinou a s kamarády při fotbale.
Ivan Procházka
V oboru financí jsem od roku 2007. Absolvoval jsem FSV UK, obor sociologie a jsem držitel evropského certifikátu EFA (https://efpa.cz/poradci).
 
Mým koníčkem je sociální psychologie a specialitou v oblastí financí je hledání cest tam, kde to na první pohled není možné. Mojí oblíbenou oblastí jsou hypoteční úvěry a investování.
Petr Šot
Financím se věnuji již od roku 2005, kdy jsem dostudoval Fakultu aplikovaných věd na Západočeské univerzitě. Vysokoškolská studia mně připravila na systémový přístup, analyzování vstupních informací a také naučila několika vlastnostem – vytrvalosti a zodpovědnosti.
 
V rámci financí jsem se po škole úzce zaměřoval na investiční strategie. Tyto dovednosti jsem v roce 2011 povýšil na komplexní správu osobních financí a řízení rizik. Na tomto oboru mne baví analyzování informací a jejich následné použití k pomoci druhým lidem s viditelným výsledkem.
 
K mým velkým koníčkům patří rodina (mám 2 děti 5 a 10 let) a sport (přes léto je to paddleboard a v současné době sportovní koloběžka).

+420 777 737 857

DOMLUVTE SI SCHŮZKU JEŠTĚ DNES