Buďte vším,
po čem toužíte.

Podnikatelem, majitelem nemovitosti, rodičem, spokojeným důchodcem, ...

Při všech vašich životních změná budeme s vámi.

Pomáhat vám, inspirovat vás,
vzdělávat vás.

Zajistíme, abyste

byli finančně připraveni.

Jsme partneři vašich
odvážných rozhodnutí.

Jste připraveni na změnu?

Co vás naučíme

Ovládnout peníze

Mít své peníze pod kontrolou a být bohatší je cíl u každého našeho klienta. Základem je mít správně rozložené rodinné cashflow, tzn. 40 % spotřeba, 30 % náklady spojené s bydlením, 20 % efektivní odkládání peněz a 10 % rezerva.

Kumulovat kapitál

Peníze, které si naši klienti odkládají stranou, mají za úkol zvyšovat svou hodnotu. Naším úkolem je vybrat efektivní způsoby spoření či investování, který pro ně bude dostupný z finančního i časového hlediska v souladu se zhodnocováním. Součástí naší práce je sledování vývoje kapitálového trhu, vyhodnocování přínosu a rizik pro naše klienty a reakce na aktuální dění.

Vybudovat majetek

Pomáháme našim klientům s nákupem nemovitostí, ale samozřejmě i movitých věcí. Dbáme na to, aby se při pořízení jakéhokoliv majetku nezadlužil nesmyslně a myslíme na to, aby tvořil rezervy pro případný výpadek příjmu nebo jiných nenadálých situací.

Ochránit rodinu, majetek a kapitál

Ať s klientem tvoříme či plánujeme cokoliv, vždy je u nás na prvním místě bezpečnost. A to jak jeho samotného, tak i jeho rodiny, majetku a veškerého kapitálu. Proto je součástí finančního plánu, který zákazníkům vytváříme, také krití všech možných rizik a vytváření rezerv pro případ nenadálých událostí a nečekaných změn.

CHCI JÍT A ŽÍT

+420 123 123 123

DOMLUVTE SI SCHŮZKU JEŠTĚ DNES